Ciężki ruch wielorybów Bitcoinów w niedzielę nadal wpływa na BTC?

Alarm wielorybniczy zgłosił duży ruch wielorybów Bitcoinów w niedzielę.
Cena Bitcoin spadła po zgłoszeniu ruchu Bitcoin Whale.
Ruch wielorybów i ceny Bitcoin są skorelowane jako otwarta tajemnica.
W poniedziałek 2 listopada, król kryptokurny zobaczył szybki spadek ceny z zakresu $13700 do zakresu $13500, i że ostatecznie przekształcony w dalsze niskie do zakresu $13200. Tam, gdzie różne perspektywy przyniosły różne opinie wyjaśniające ten spadek, dwa najważniejsze czynniki to wybory w Stanach Zjednoczonych i ruch wielorybów Bitcoin Whale.

Ciężki ruch wielorybów Bitcoinów w niedzielę nadal wpływa na BTC? 1

Obserwowany ruch ciężkich wielorybów Bitcoinów
Alarm dla wielorybów, serwis monitorujący obserwujący prawie wszystkie główne kryptokwoty odnotował duży ruch wielorybów w niedzielę i wczesne godziny w poniedziałek. Transakcje te były transakcjami sprzedaży, które miałyby negatywny wpływ na inwestorów, ponieważ napływ ponad 4000 BTC na rynku oznacza, że trend sprzedaży jest piwowarski. Trend sprzedaży jest związany z niedźwiedzią dynamiką i tym samym powoduje spadek na rynku.

Ciężki ruch wielorybów Bitcoinów w niedzielę nadal wpływa na BTC? 2

Tweety przez Alert Wielorybów
Łącznie w dniu 1 listopada zarejestrowano 8 transakcji, w których ta sama kwota, tj. 1000 BTC, została przeniesiona z Nieznanego Portfela do Coinbase i innych giełd. Dzieje się tak zazwyczaj wtedy, gdy pojedynczy wieloryb próbuje wyrzucić swój schowek na rynek i wypłynąć z niego gotówką po długim okresie hodlowania.

RelatedPosts

  • Przewidywanie ceny Bitcoinów – cena BTC/USD wynosi 13 620 USD w oczekiwaniu na wyniki wyborów prezydenckich w USA
  • Piorunowe laboratorium przekształca Bitcoin w nowy rynek płynnościowy
  • Przewidywanie cen Bitcoinów: BTC do testowania $14500 następnie, analityk
  • Cena Bitcoin’a wzrosła o 5%, czy 14,000 dolarów utrzyma się przed wyborami?

Niektóre transakcje kupna były obserwowane tego samego dnia, ale biorąc pod uwagę, że kupno było warte tylko ponad 3000, a składzik wyładowany na rynku był 8000 BTC, negatywny wpływ wkrótce uderzył na rynek powodując ewentualny spadek cen.

Z drugiej strony, wybory w USA, które odbędą się dzisiaj, również utrzymują dzienne obroty na niskim poziomie, a większość handlowców pochodzących ze Stanów Zjednoczonych buduje swoje aktywa w nadziei, że król kryptoflory trafi na nowy haj tuż po wyborach.